Жовтень пора філософська, чарівна, мрійна, творча, плідна на ідеї та їх втілення. От і психолог міськСЮТ запропонувала помріяти: «Омріяна професія» - тема дуже плідна для опрацювання з вихованцями гуртків різного спрямування. І суворий методичний термін «профорієнтація» вже перетворився завдяки інтерв’ю та колажам на захоплюючий творчий процес.

Наймолодші вихованці тільки починали розбиратися та розуміти відмінності термінів «робота» та «професія», старші вже з’ясовували що таке «фахІвець у галузі» та «посада». Але помріяти та представити себе у будь якій професії і перелічити з якими професіями може бути пов’язана діяльність гуртка змогли всі охочі від дошкільнят до юнаків завдяки завданням та вправам міні-тренінгу.

Було згадано чимало професій, подекуди керівники гуртків змагались з вихованцями у кількості перелічених професій та яким чином вони пов’язані з роботою гуртка. А головне, що під час заходу вихованці більше дізнались про своїх товаришів, долучились до загальних вправ і отримали емоційне піднесення і нові знання.

Підготувала та провела

практичний психолог міськСЮТ Колесова М.В.

професії