З 16 листопада впродовж тижня в гуртках станції юних техніків психологом закладу було проведено бесіди в дружнім колі вихованців та керівників гуртків з теми: «Чи потрібна толерантність?»

Перегляд відеоматеріалу, повідомлення, розгадування кросворду за темою - все дозволило нагадати та поміркувати над питаннями: Що таке людяність? Чи було б місце в житті жорстокості, зневаги, насиллю(булінгу) як би цього ємного поняття ТОЛЕРАНТНІСТЬ було в більше?

толерантність 1ґ

Для юних мовознавців - вікторини до Дня української писемності та мови

 

Міський заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти м.Миколаєва традиційно проводиться в жовтні-листопаді 2021 року з метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

У виставковій залі міськСЮТ представлено близько 300 робіт учнів та вихованців з 29 закладів загальної середньої та позашкільної освіти в розділі "Космічне мистецтво".

 

21 жовтня цього року до міської станції юних техніків завітали учні Миколаївської спеціальної школи для дітей з порушеннями зору, для яких педагоги закладу  провели ознайомчу екскурсію.

Гості відвідали лабораторії авіамоделювання, радіоелектронного конструювання, судномоделювання, робототехніки, початкового технічного моделювання, побачили як працюють діти на заняттях гуртка інформаційних технологій, декоративно-ужиткового мистецтва, студії "ФотоКрок". Підлітки познайомились з керівниками гуртків, які розповіли про особливості навчання в гуртках різних напрямів: спортивно-технічного, художньо-технічного, предметно-технічного та інформаційно-технічного, а також відвідали виставкову залу міськСЮТ.

МСШ

Шановні педагоги, вихованці, батьки!

Запрошуємо вас долучитися до цифрової кампанії "Місяць цифрової грамотності"!

Пропонуємо взяти участь у таких активностях:

  • зареєструватися на платформі «Дія. Цифрова освіта»;

  • пройти Національний тест на цифрову грамотність та отримати національний сертифікат з цифрової грамотності тут;
  • на платформі «Дія. Цифрова освіта» переглянути освітні серіали про базові цифрові навички, цифрову грамотність, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», інші онлайн-сервіси;

21 жовтня 2021 року на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися щорічні обласні змагання з авіамодельного спорту (моделі метальних планерів), в яких взяла участь команда юних авіамоделістів міської станції юних техніків м.Миколаєва під керівництвом Каширіна Ф.Ю.

В змаганнях брали участь планери, призначені для польотів в закритому приміщенні, не оснащені яким-небудь двигуном (клас F1N); кожен учасник міг здійснити 5 польотів, з яких до заліку зараховувались три кращих результати.

За результатами змагань вихованці міської станції юних техніків м.Миколаєва вибороли такі результати: Іваненко Максим - ІІІ місце, Мудрецов Михайло - ІІІ місце,  Примаченко Тимур - ІІ місце.

Вітаємо вихованців - призерів обласних змагань з авіамодельного спорту та керівника гуртка авіамоделювання міськСЮТ!

MyCollages

20 жовтня цього року виховаці міської станції юних техніків взяли участь в щорічному обласному конкурсі-змаганнх юних фотоаматорів «Ми – діти України» серед вихованців закладів позашкільної освіти, який проводиться на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Змагання складались з декількох етапів: виконання тестових завдань, надання на суд журі робіт, виконаних вдома, та бліц-конкурсу в заданій локації.

Вітаємо юних фотоаматорів студії "ФотоКрок" міськСЮТ з перемогами в особистих першостях обласних змагань "Ми - діти України"! За загальними підсумками Вадим Дар'єв та Марк Зотов  під керівництвом Гузій І.С. здобули перше командне місце, а Петришина Тетяна та Горпенко Вікторія (керівник Биць Д.О.) посіли четверте командне місце.

змагання фото2