Деякі дослідження (https://bit.ly/3tdKGYq) демонструють, що тренування в холодні дні допомагають спалювати більше калорій. До того ж зимовий спорт корисний для психічного здоров'я, адже допомагає отримувати більше сонячних променів, а це – хороша профілактика сезонного афективного розладу.

Доросла людина має щотижня приділяти помірній фізичній активності 150 – 300 хвилин та щонайменше двічі на тиждень виконувати вправи, які залучають в роботу усі основні групи м'язів. Це – рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я для фізичного і психічного здоров’я (https://bit.ly/3tus1HH).

Та як їх дотримуватися взимку? І чи варто «впадати в зимову сплячку» із настанням холодів?

Спойлер: у більшості випадків обмежувати фізичну активність взимку не потрібно.

Деякі дослідження (https://bit.ly/3tdKGYq) демонструють, що тренування в холодні дні допомагають спалювати більше калорій. До того ж зимовий спорт корисний для психічного здоров’я, адже допомагає отримувати більше сонячних променів, а це – хороша профілактика сезонного афективного розладу.

Зимові активності можуть обмежуватися простими прогулянками, проте біг, катання на лижах, ковзанах чи санчатах – це також чудовий варіант аеробних навантажень.

 

Джерело:

З рекомендацій Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з Міністерством охорони здоров’я України http://labcentr.kr.ua/?p=50674